MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Kartal Belediye Caddesindeki sıfır kaldırım karmaşası!..

Kartal Belediye Caddesindeki sıfır kaldırım karmaşası!..Bu fotoğrafa bakınca ne görüyoruz, bir belediye binası, adını bu binadan alan belediye caddesi.

Yol var kaldırım yok, araçlar düzensiz şekilde park edebiliyor, insanlar da yol ortasından yürüyor.

–Vee adı üstünde belediye caddesi belediyenin yer aldığı cadde…

Bir cadde nasıl olması gerekir, araçların geçebileceği genişlikte ve özelliklere sahip asfalt bir yol. Yol var tamam.

Peki insanların yürüyebileceği özellikte bir yay yolu kaldırım varmı? Yok…

Niye yok, bu sorunun cevabı şöyle; önceki belediye başkanının hobisi olarak yapılan sıfır kaldırım uygulaması uygunmudur, olsa da olmasa da ben yaptım oldu mantığıyla yapılan saçma bir uygulama…

Peki insanlar bu caddede yol ortasındamı yürümeli? Neden kaldırım yapılmıyor, Sayın Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, siz bu göreve geleli dört yıl oluyor neredeyse, insan kendi kapısının önünü düzenleme mi? Hergün yaşanan araç park problemine bir çözüm bulmaz mı?

Belediyede işi olanlar araçlarına park yeri bulabilmek için saatlerce sokak aralarında dönüp duruyorlar, bu konular sizi hiç rahatsız etmiyor mu?

Fakat vereceğiniz cevabı tahmin edebiliyorum;

-Evet haklısınız bu eleştirilerinizi çok değerli buluyorum konuyla alakalı bir planlama çalışmasını arkadaşlarımız en kısa sürede yapacaklardır”

📆 13 Ekim 2022 Perşembe 17:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR