MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Eğitim, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Sivil Toplum, Toplum, Yazarlar » ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNDE GELECEĞİNİZİ KEŞFEDİN 
Mustafa Telli

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİNDE GELECEĞİNİZİ KEŞFEDİN ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTES bulunan 10 Fakülte, 1 Yüksek Okul, 6 Meslek Yüksek Okulunda 18 bin öğrenci okuyor.  

İstanbul Maltepe sahilinde organize edilen Çankırı Tanıtım Günlerinde bir stant dikkatimi çekti.  “ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ” yazan stant, Çankırı’daki bir üniversitenin tanıtımı yapılıyor. Stantta okul ve öğrenci fotoğrafları var. Panolardaki yazı ve fotoğraflar amaca uygun, teşrifat fonksiyonel, güler yüzlü görevlileri konuya hakim, masada ikramlık şeker ve üniversiteyi tanıtan iki mini broşür var. 

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ’nde bulunan: 10 Fakülte, 1 Yüksekokul, 6 Meslek Yüksekokulu, 5 Enstitünün 35 lisans, 47 önlisans programında 18 bin öğrenci sağlıklı ve mutlu bir gelecek için başarıdan başarıya koşuyor. 

DÜNYAYA AÇIK YERLİ VE MİLLİ ÜNİVERSİTE 

Üniversite; Tabiat harikası yeşille kucaklaşmış mekâna, Yeni ve modern binalara, Dinamik ve genç öğretim kadrosu ile harmanlanmış tecrübeli öğretim üyelerine, Modern teknolojiye ve Büyük bir bahçeye sahip. 

Uluslararası ilişkileri, Barınma imkânı, Araştırma ve geliştirme birimleri, Sağlık ve Bileşim Hizmetleri, Öğrenci toplulukları bulunan üniversitede; yabancı dilinizi geliştirebilir, sosyal mekânları kullanarak birbirinden farklı aktivitelere katılabilir, Bilim, Kültür, Sanat ve Spor etkinliklerinde kendinizi ifade edebilir, Kütüphane ve atölyelerde çalışarak hayallerinize ulaşabilirsiniz. 

Bölge ihtiyaçları dikkate alınarak organize dilen Karatekin’de: 

ON FAKÜLTE  

Diş Hekimliği Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Orman fakültesi ve Fen Fakültesi, 

BİR YÜKSEKOKUL  

Ilgaz Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu, 

ALTI MESLEK YÜKSEKOKULU  

Eldivan Sağlık Hizmetleri, Kurşunlu Adalet, Gıda ve Tarım, Sosyal Bilimler,  Çerkeş, Meslek Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulu,  

BEŞ ENSTİTÜ  

Güzel Sanatlar, Sosyal Bilimler, Sağlık Bilimleri, Fen Bilimleri ve Türkiyat Enstitüsü’nden biri mutlaka size göre. 

NİÇİN ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ? 

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ’ni bitirerek; iş ve aş kapısı olan garantili bir meslek sahibi olabilir, kendi işinizi kurabilir, özel sektör ve kamu kurumlarında çalışabilir ya da alanınızda kariyer yapabilirsiniz. 

Gürültüden uzak, sessiz, sakin, donanımlı, uluslararası ilişkileri olan, öğrenci merkezli demokratik ve çağdaş bir üniversite arıyorsanız ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ ( www.karatekin.edu.tr ) tam size göre. 

Okulu görün, öğrencilerle görüşün, kararınızı verin.

Mustafa Telli 

📆 25 Ekim 2022 Salı 22:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR