MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Gezi-Alışveriş » Narven Termal Kasaba Nasıl Bir Yerdir?

Narven Termal Kasaba Nasıl Bir Yerdir?Türkiye; faydalanmasını bilene çok güzel tatil imkanları sunan bir ülkedir. Siz de günün birinde tatil için Bolu’ya gitmeyi tercih edebilirsiniz. Birçok kişi; farklı tatil seçenekleri varken neden Bolu diye düşünüyor olabilir. Her şeyden önce, Bolu’nun tarihi ve doğal güzellikleri ile öne çıktığını ifade edebiliriz. Bunun yanı sıra, Bolu’da farklı özelliklere sahip Bolu otelleri yer alır. Onlardan birisi de Narven Termal Kasaba!

Narven Termal Kasaba Neler Vaat Eder?

Narven Termal Kasaba; klasik termal otellere kıyasla farklı özellikler taşır. Her şeyden önce, bir sağlık kasabası olduğunu söylemek gerekir. Takdir edersiniz ki, sıcak ve soğuk termal suların yeryüzüne ulaştığı noktalar üzerine termal oteller inşa edilir. Bu sayede, bilhassa birtakım hastalıkları olan kişilerin iyileşmeleri sağlanır. Sıcak termal sularda yapılan banyolar kişinin romatizma sorununa iyi gelir. Bunun yanı sıra, soğuk termal sular içilerek tüketilebilir. Ayrıca, termal otellere yalnızca rahatsızlığı olan insanlar gelmez. Güzel bir tatil yapmak isteyen herkese kapısını açan konaklama seçenekleridir. Narven Termal Kasaba; klasik bir termal otele kıyasla çok daha fazlasını vaat eder.

Narven Termal Kasaba; 450 bin m2’lik bir alan üzerine kurulmuştur. Yatay mimari ile hazırlanmıştır. Son derece önemli bir yatırımdır. Kendi arazisinden çıkan termal suyu olabilecek en iyi şekilde kullanır. Ayrıca, Bolu’nun kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak doğaya faydalı bir iş yapmayı sağlar. Bilhassa Bolu endemik türlerini koruma altına alması söz konusudur. 7200 üzeri yatak kapasitesi ve daha birçok özelliği ile dikkat çeker.

Narven Termal Kasaba; yarı açık ve kapalı termal havuzları ile dikkat çeker. Bu sayede, termal bir otelde tatil yapmak isteyenlere uygun bir seçenek olduğunu ortaya koyar. Buna ek olarak, bünyesinde yüzme ve eğlence havuzları da barındırır. Ayrıca, termal havuzlu ve klasik Türk hamamları, saunaları, buhar odaları, kneipp yürüyüş havuzları, şok duşları, güzellik merkezleri ve daha birçok özelliği ile de farkını ortaya koyar.

Narven Termal Kasaba Neden Tercih Edilmelidir?

Narven Termal Kasaba’nın tercih edilmesi adına geçerli çok sayıda sebep bulunuyor. Burası; hem rahatsızlıklarına çare bulmak hem de harika bir tatil yapmak isteyenler için harika bir seçenek! Ayrıca, müşterilerine yeme içme konusunda da en iyisini vaat ediyor. Açık büfe restoran, a la carte restoran, Pançeta et restoran, kitap kafe, vitamin kafeleri ve daha birçok mekanı ile de kalitesini ortaya koyuyor. Narven Termal Kasaba; aileler için de son derece uygun bir yer! İsteyenler; buraya çocuklarıyla da gelebilirler. Yetişkin oyun alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanlarına da sahip olması ciddi bir avantajdır. Ayrıca, fitness merkezi ve spor sahaları ile de neden harika bir seçenek olduğunu gösterir. Narven Termal Kasaba fiyat ve rezervasyon için tıklayınız.

📆 23 Kasım 2022 Çarşamba 13:08   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR