MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Gezi-Alışveriş » TOKSOYLAR MOBİLYA’DAN ÜST ÜSTE SATIŞ REKORLARI

TOKSOYLAR MOBİLYA’DAN ÜST ÜSTE SATIŞ REKORLARIMobilya dünyasının önde gelen firmalarından Toksoylar Mobilya Modoko, satış rekorları kırıyor. Firma, 30 yılı aşkın bir süredir faaliyette ve mobilya pazarında hatırı sayılır bir müşteri portföyüne sahip durumda.

Pandemi sonrasında ülkemize gelen özellikle arap turistlerin gözdesi durumunda olan Toksoylar Mobilya, turistlerin ve Arap ülkelerinin yoğun talepleri ile satış rekorları kırmaya başladı.

Toksoylar Mobilya , özellikle İtalyan tarzı mobilya üretip satıyor. İtalyan Koltuk Takımı en çok satılan ürünlerden bir tanesi. Modern mobilya ürünlerinde çığır açan firma, özellikle Modern Koltuk takımı ve Modern köşe koltuk takımı, Modern köşe koltuk modelleri imalat ve satışında iddialı bir konumda bulunuyor.

Toksoylar Mobilya aynı zamanda Modoko Berjer modelleri konusunda da oldukça iddialı. Toksoylar Mobilya özellikle yurt dışına sattığı modern mobilyalar sayesinde ülkemize ciddi döviz girdisi de sağlıyor. Toksoylar Mobilya’nın ileriki yıllarda adından daha sık bahsettireceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Galeri
📆 02 Aralık 2022 Cuma 19:52   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR