MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Mahalleler, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Kartal’ın Muhtarları Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Kartal’ın Muhtarları Gazetecilerle Bir Araya GeldiKartal’ın Muhtarları “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nde Kartal’da yayım yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Muhtarların ev sahipliğini yaptığı, Yakacık Aydos Ormanı’nda bulunan Gülbahar Sultan mekânında düzenlenen  kahvaltılı toplantıya, Kartal’ın 20 mahallesinin muhtarları, Kartal Belediyesi Muhtarlardan sorumlu Müdür, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Muhtarlardan sorumlu Daire Başkanlığı yetkilileri katıldı.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Kartal Muhtarlar Derneği Başkanı aynı zamanda Uğur Mumcu Mahalle Muhtarı Soner Eker, muhtar olarak vatandaşlara hizmet etmenin gayret ve çabası içinde olduklarını belirterek “10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla yapmış olduğumuz programa katılımlarınız ile onur duydum gurur duydum şeref verdiniz Kartal muhtarlarıyla siz kıymetli yerel basını buluşturmamız benim nazarımda çok kıymetli bir çalışma olduğunu düşünüyorum katılımlarınızdan dolayı sizlere yürekten teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.

Mahallemizde ve Kartal’da yaşanan gelişmelerle ilgili paylaşımlarda bulunuyoruz. Sizlerde haber değeri bulduklarınızı kamuoyu ile paylaşıyorsunuz, bundan dolayı sizlere teşekkür ediyor, Muhtarlar olarak “Gazeteciler Gününü’zü kutluyoruz” dedi.

Galeri
📆 13 Ocak 2023 Cuma 17:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR