MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Başkan Yüksel, Kartal’da Dadaşlarla kahvaltıda bir araya geldi

Başkan Yüksel, Kartal’da Dadaşlarla kahvaltıda bir araya geldiKartal’da faaliyet gösteren Erzurumlular Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Kadın Kolları tarafından düzenlenen kahvaltılı buluşma programında davetli olarak katılan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Dadaşlarla sohbet etti.

Erzurumlular Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakıf Başkanı Öner Kalkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanısıra çok sayıda Erzurumlu Dadaşlar aileleriyle beraber katılım sağladı.

Başkan Öner Kalkan, vakıf faaliyetleri hakkında kısa bilgi verdi.

Erzurumlular Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Öner Kalkan, konuşmasında; “Kıymetli Kartal Belediye Başkanımız Gökhan Yüksel’i vakfımızda ağırlamaktan çok memnun olduğumuzu belirtmek istiyorum. Yakın bir zamanda da kendisini makamında ziyaret etmiştik. Belediye ve vakıf olarak topluma faydalı işbirliği konusunda neler yapabileceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Ve önümüzdeki süreçte belediye ile işbirliği halinde vakıf etkinliklerimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Davetimize icabet ederek bizleri mutlu eden Gökhan Başkana, vakfımız ve yönetim kurulu üyelerimiz adına tekrar teşekkür ediyorum. Ayrıca bugünkü programın hazırlanmasında emek sarfeden Kadın Kolları Başkanımız Lale Dondurmacı Hanımefendi ve ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Kendi ailesinin de Erzincan’lı olduğunu ve Erzincan – Erzurum kültürünün, örf ve adetlerinin birbirine çok yakın olduğunu Erzurum kültürünün de toplum nezdinde ayrı bir değeri olduğunu dile getiren Başkan Yüksel, kendisine gösterilen ilgiden memnun kaldığını belirtti.

Başkan Yüksel, “Uzun süren pandemi dönemi boyunca sivil toplum kurumlarının etkinliklerine davetlerine katılamadık ancak bugünlerde bu tarz davetlere katılma fırsatı bulabiliyoruz. Bugün bu güzel aile ortamını hazırlayan vakıf yönetimine teşekkür ediyorum. Erzurum yöresel yiyecekleri eşliğinde, kıymetli Erzurumlu hemşerilerimizle sohbet etme fırsatımız oldu. Kartalımız için çok kıymetli olan bu vakfımızla daha yakın diyalog ile güzel çalışmalar yapabilmeyi ümit ediyorum” dedi.

Galeri
📆 16 Ocak 2023 Pazartesi 17:11   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR