MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Eğitim, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Eğitim Bir Sen’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlaması

Eğitim Bir Sen’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü KutlamasıEğitim Bir Sen İstanbul 4 No’lu Şube Başkanlığı Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Memur Sen İstanbul İl Başkanı ve Eğitim Bir Sen İstanbul 4 No’lu Şube Başkanı Talat Yavuz beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve ilçe temsilcileri ile yerel medya mensuplarıyla Gülistan Sofrası’nda kahvaltıda buluştu.

Her yıl 10 Ocak’ta çalışan gazeteciler günü dolayısıyla İstanbul Anadolu Yakası’ndaki medya mensuplarıyla bir araya gelen Talat Yavuz, geleneği bu yılda devam ettirdi.

Konuşmasına 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutlayarak başlayan Talat Yavuz, yoğunluktan dolayı bu yıl programı gecikmeli gerçekleştirdiklerini ve tüm medya mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ettiğini ifade etti.

Ülke ve bölge gündemine dair de açıklamalarda bulunan Talat Yavuz, 2022 yılının değerlendirmesini de yaptı. Eğitimin sorunları ve üyelerinin sorunlarını içeren bir konuşmada gerçekleştiren Başkan Yavuz, son olarak gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Program gazetecilere hediye takdimi ile sona erdi.

Galeri
📆 17 Ocak 2023 Salı 17:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR