MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Etkinlikler, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Türk Kızılay Kartal Şubesi’nden Acil Yardım Kampanyası

Türk Kızılay Kartal Şubesi’nden Acil Yardım KampanyasıTürk Kızılay Kartal Şubesi, bu sabaha karşı 10 İl’de meydana gelen depreme bölgeleri için yardım kampanyası başlattı. Yardımlar, nakdi ve ayni yardım şeklinde olabilecek. 

Bu arada şu Kartal’da kan bağışı kampanyası da başlattı. Şube Başkanı Hüseyin Özkul, yaşanan depremle ilgili kan kampanyası başlattıklarını açıkladı.


Özkul, Kartal Dr. Lütfü Kırdar Hastanesi’nin yanında ve Atalar Meslek Lisesi’nin içinde kan merkezleri oluşturduklarını belirterek duyarlılık gösterilmesini istedi. Bu gün Kan Merkezleri önünde  ciddi bir yığılma olduğunu  vurgulayarak,  bu konuda yardımcı olunmasını ve bunu zamana yayarak sürdürmek istediklerini söyledi.

Türk Kızılay Kartal Şube Başkanı “İkinci El Giysi Göndermeyin”

Türk Kızılay Kartal Şube Başkanı Hüseyin Özkul, 10 ilimizde yaşanan deprem sonrası, Kartallıların yoğun bir şekilde yardımda bulunduğunu belirterek, özellikle ikinci el giysi konusunda bazı uyarılarda bulundu.

İKİNCİ EL GİYSİ GÖNDERMEYİN
Özkul şunları söyledi  “İkinci el giysi göndermeyin, deprem bölgesine kabul edilmiyor, sadece kuru gıda, ısıtıcı malzemeler, yorgan battaniye, çadır, kadın pet, çocuk bezi, mama, meyve suyu kek bisküvi tarzında hazır gıdalar gönderin” dedi.

Galeri
📆 06 Şubat 2023 Pazartesi 23:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR