MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » CHP’li Başkan Uzunok, “Eleştiriye açık olanlar her zaman başarıya ulaşır”

CHP’li Başkan Uzunok, “Eleştiriye açık olanlar her zaman başarıya ulaşır”Kartal CHP İlçe Örgütü çiçeği burnunda İlçe Başkanı Süleyman Uzunok liderliğinde basın mensupları ile kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi.

Efendi Argunşah’ın Milletvekili aday adaylığı için istifa etmesinin ardından yönetim kurulu üyelerince İlçe Başkanlığına getirilen Süleyman Uzunok, örgütü ile birlikte yerel gazetecilerle ilk kez buluştu.

Kahvaltılı toplantıya Kartal CHP Kadın Kolları Başkanı Birgül Karababa ve Kartal CHP Gençlik Kolları Başkanı Erdem Kara da iştirak ederken, çok sayıda basın mensubu da hazır bulundu.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Başkan Süleyman Uzunok, CHP İktidarında basına tam bir özgürlük tanınacağını ve kesinlikle sansüre son verileceğini ifade ederek, “eleştiriye açık olan bir iktidar her zaman başarıya ulaşır” diye sözlerini sürdürdü.

Uzunok, Cumhurbaşkanı adayları Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Halil İbrahim Sofrası” tabirine dikkat çekerek, bu sözden aldıkları feyz ile tüm dernekleri, emekçileri, öğrencileri, kadınları ve gençleri Halil İbrahim Sofrasına katılmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

İktidarları süresince şeffaf olacaklarını dile getiren Uzunok, mesela Kamu İhale Kanununu defaatle değiştirmeyeceklerini, yapı ruhsatlarını öyle kafalarına göre düzenlemeyeceklerini, Kamu iktisadi teşebbüslerini doğru ve adilane yöneteceklerini, baskı, zulüm ve bunun gibi hiçbir sıfatı halkın duyamayacağını, gazetecilerin mesleğini onuruyla yapabileceklerini, öğrencilerin eğitim hayatında asla baskı görmeyeceklerini, emeklilerin hak ettiği yaşam ölçülerinde yaşayacağını, sosyal adaleti sağlayarak hukuk kurallarını hakkıyla uygulayacaklarını söyleyerek, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimde mutlaka başarılı olarak tüm bu sözlerini yerine getireceklerini anlattı.

Galeri
📆 21 Mart 2023 Salı 11:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR