MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Necmettin Erbakan’ın Bayram tebriği Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 26 yıl sonra ulaştı

Necmettin Erbakan’ın Bayram tebriği Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 26 yıl sonra ulaştıDönemin Başbakanı merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 1997’de Erdoğan’ın İBB Başkanı olduğu dönemde gönderdiği bayram tebriği, tam 26 yıl sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a takdim edildi.

7 yıl önce bir müzayededen satın alınan mektupla ilgili konuşan Ak Parti Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Haydar Göksoy,”7 yıl önce bu mektubun açık artırmayla satıldığını gördük. Satın aldık. Ankara’da Külliye’de vermeyi planlıyorduk ancak Denizli mitinginden dolayı havalimanında verdik. Ben kendisine ” Sayın Cumhurbaşkanım Rahmetli Erbakan hocamız bunu size yazıyor ama büyükşehir belediye başkanlığınız döneminde mektup elinize ulaşmıyor” dedim.

Cumhurbaşkanımız çok duygulandı. Mektubu eline aldı, uzun uzun baktı. Ben anlatırken çok ilgili bir şekilde dinledi. Biz de duygusal bir an yaşadık. Şefkatli bir şekilde kafasını salladı. Kendisi de bu anlamlı hediyeden ötürü çok sevindi. Bizde emaneti sahibine teslim ettiğimizden dolayı çok mutlu olduk” dedi.

Galeri
📆 26 Nisan 2023 Çarşamba 23:04   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR