MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Etkinlikler, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Kartallı Bozkurtlar, Türkçülük Gününde yeri göğü inlettiler

Kartallı Bozkurtlar, Türkçülük Gününde yeri göğü inlettilerKartal’da ülkücü harekete gönül veren bozkurtlar “3 Mayıs Türkçülük Günü” sebebiyle coşkulu bir yürüyüş gerçekleştirdiler.

Kartal MHP İlçe Başkanlığı ile Kartal Ülkü Ocaklarının organizasyonuyla yapılan yürüyüşe Kartal halkı da büyük destek verdi.

Kartal Spor caddesinde bulunan Kartal Ülkü Ocakları’nın önünde buluşan Ülkücü camiaya gönül verenlerden oluşan yüzlerce kişinin oluşturduğu konvoy sloganlar eşliğinde Kartal Özgürlük Meydanında bulunan Atatürk Heykeline kadar yürüdüler.

“Ne Mutlu Türküm Diyene” ve “Başbuğ Türkeş” sloganlarına Kartallı vatandaşlar da eşlik ettiler.

Kartal MHP İlçe Başkanı Zübeyir Kurt ile Kartal Ülkü Ocakları Başkanı Yuşa Kaan Kaya ve MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekilleri adayları Fatih Kaya, Fatih Eryılmaz, Emre Durmuş, eski ilçe Başkanı Şenol Yondemir ve Türk Eğitim Sen temsilcilerinin de katıldığı yürüyüşte, MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt günün anlam ve önemine vurgu yapan bir konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmanın ardından yürüyüşe katılan yüzlerce ülkücü MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt’un gür bir sesle dile getirdiği “Ülkücü Yemini” ettiler.

İşte o görüntüler;

https://www.facebook.com/100002042641866/videos/584201640384957/

Galeri
📆 04 Mayıs 2023 Perşembe 14:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR