MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Belediye, Büyükşehir, Genel, Mahalleler, Manşet, Mekanlar, Pendik, Sivil Toplum, Toplum » Riskli yapıların yenilenmesi için “Yarısı Bizden” Tanıtım Tırı Pendik’te

Riskli yapıların yenilenmesi için “Yarısı Bizden” Tanıtım Tırı Pendik’teCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde İstanbul’daki 1.5 milyon riskli yapının yenilenmesi için hayata geçirilen, dünya tarihinin en büyük şehircilik hamlesi “Yarısı Bizden” kampanyasına başvuran vatandaşların bilgilendirilmesi için “Yarısı Bizden” tanıtım TIR’ı Pendik’e geldi.


Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının sürdürdüğü “Yarısı Bizden” Kampanyası için hazırlanan Tanıtım Tırı Pendik’e geldi. Pendik Çarşı Camii önüne kurulan Tanıtım Tırı’nda İstanbul’daki 1,5 milyon riskli yapının yenilenmesine yönelik hayata geçirilen kampanya hakkında ayrıntılı bilgi verilirken vatandaşlara kampanya hakkında broşür dağıtılıyor.

Merak ettikleri soruları uzmanlar cevaplıyor

15 Mayıs Pazartesi gününe kadar Çarşı Camii önünde kalacak “Yarısı Bizden” Tanıtım Tırı’na Pendiklilerin ilgisi yoğun oluyor. Tanıtım Tırı’nda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca görevlendirilmiş alanında uzman yetkililer görev yapıyor. Özellikle riskli yapıların nasıl yenileneceği ve finansal destek gibi konuları merak eden vatandaşlar, tanıtım tırındaki uzmanlara sorular sorup süreç hakkında bilgi alıyor.

📆 10 Mayıs 2023 Çarşamba 20:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR