MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Gezi-Alışveriş, Sağlık » Elmacık Dolgusu Uygulaması Neden Yapılır

Elmacık Dolgusu Uygulaması Neden YapılırElmacık dolgusu yüzdeki elmacık kemiklerini belirginleştirmek, yüz hatlarını iyileştirmek ve gençlik hissi vermek amacıyla yapılan bir estetik işlemdir. Bu işlem özellikle yaşlanma sürecinde ortaya çıkan elastikiyet kaybı cilt sarkması ve hacim kaybı gibi durumların giderilmesinde etkilidir. Elmacık dolgusu hyaluronik asit gibi doğal veya sentetik dolgu malzemelerinin elmacık kemiklerinin altına enjekte edilmesiyle gerçekleştirilir.

Elmacık Dolgusu Nasıl Yapılır

Dolgu malzemesi kemik yapısını destekleyerek elmacık kemiklerini belirginleştirir ve yüzdeki hacmi geri kazandırır. Bu sayede yüz hatları daha keskin ve genç görünür. Bu işlem genellikle kırışıklıkları azaltmak, yüzü gençleştirmek ve daha simetrik bir görünüm elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Elmacık dolgusu, cerrahi müdahale gerektirmeyen minimal invaziv bir prosedür olduğu için daha az riskli ve daha hızlı iyileşme süreci sağlar.

 Fakat her estetik işlem gibi elmacık dolgusu da uygun bir şekilde yapılmak ve uzman bir sağlık profesyoneli tarafından gerçekleştirilmek zorundadır. Bu yüzden dolgu işlemi yaptırmayı düşünen kişilerin uzman bir estetik hekimle görüşmeleri ve doğru kararı vermeleri önemlidir. Bunun için en iyi adres https://www.dryusuftopal.com/elmacik-kemigi-dolgusu/ sitesi olacaktır.

📆 24 Mayıs 2023 Çarşamba 13:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR