MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları

R10.Net Webmaster ForumuR10.net webmaster forumu, 2005 yılında kurulan ve kurulduğu dönemden beri web sitesi sahiplerinin çeşitli bilgilere sahip olmasını sağlayan bir platform. Bu site, yalnızca forum olmamakla birlikte aynı zamanda analiz araçlarına da yer veren bir ortam. Analiz araçları sayesinde web geliştiricileri, sitelerini daha iyi hale getirebilirken forum sayesinde kullanıcılardan yardım alınabiliyor veya daha fazla içeriğe ulaşabiliyor.

R10.Net yüzlerce farklı kategoriden oluşmaktadır. Bunlardan en dikkat çekici olanlar ise Sosyal Medya, Google Adsense, Google Optimizasyon, Seo Hizmetleri, Domain, Hosting, Sorum Var, Yazılım ve Kodlama, Makale vb. kategorilerdir. Sizlerde R10.Net’e kayıt olarak hem dijital dünyadaki bilgilerinizi geliştirebilir, para kazanabilir hem de keyifli muhabbetlere eşlik edebilirsiniz.

R10 Blog Hakkında Bilgi

R10 Blog, R10’a ait olan bir blog platformu. Hem R10 üyeleri hem de ziyaretçilerin içeriklere erişebileceği bu ortam, her gün yeni yazılarla desteklenerek insanların güncel konulara ulaşabilmesine imkan tanıyor. Bir taraftan güncel haberlerin yer aldığı bu sitede bir taraftan çeşitli içerikler incelenebiliyor.

Üyelerin doğru habere ve kaliteli içeriğe hızlı bir şekilde ulaşması için geliştirilen R10 Blog teknolojiden bilime, sağlıktan sosyal medyaya, yapay zekadan uzaya kadar birçok alanda elinden gelen en iyisini sunmaya gayret eden bir alan. Kullanıcıların bu siteye ulaşması için yapması gerektiği tek şey R10 Blog adresine giriş yapmak.

R10 Blog Özellikleri

R10 Blog, sunduğu pek çok özellik ile bizlerin karşısına çıkan bir platform. Bu platformun yer verdiği özellikler arasında haber içerikleri yer alıyor. Bir kullanıcı, web sitesinde dolaşırken günün güncel haberlerini okuyarak keyfine keyif katabiliyor. Haberlerin yanı sıra web sitesinde genel içerikler de bulunuyor. Bu içerik türleri arasında yer alan nedir içerikleri, çeşitli konularda bilgi almak için okurlarla buluşuyor.

R10 Blog’un sunmuş olduğu bir diğer şey ipucu kategorisi olarak belirtilebilir. İpucu kategorisi sayesinde site okurları, hayatın pek çok alanından çeşitli püf noktalarına sahip olabiliyor ve zamanını nasıl daha verimli geçirebileceğini öğrenebiliyor. R10 Works ile de insanların karşısına çıkan bu site, iş ilanları vermek için böyle bir alan oluşturmuş durumda. İş ilanı vermek isteyen kurumlar buradan iş ilanı oluşturarak ilanı yayınlayabilir. İş arayan kullanıcılar ise buradan kendine uygun bir iş seçebilir.

R10 Works dışında R10 Video kategorisine de sahip olan web sitesi, bu kategori ile beraber yazı okumanın dışında video izleme imkanına da ev sahipliği yapıyor. Yazı okumak dışında video izlemek isteyen kişiler, bu kategori sayesinde farklı şeyler öğrenebilir.

R10 Blog, ana sayfa özelleştirme desteğine de sahip. Ana sayfanın özelleştirilebilir yapıda olması birçok kullanıcı için önemli ayrıcalıklar demek. Çünkü bir ana sayfasının özelleştirilebilmesi demek o kullanıcının sayfayı istediği içeriklerle donatabiliyor oluşu anlamına geliyor. R10, sunduğu bu özellik sayesinde okurların ana sayfada hangi kategoriden içerikleri görmesini istiyor ise o içeriklere yer verebiliyor.

Web sitesinde karşımıza çıkan bir diğer özellik popüler içeriklerin sağ kısımda yer alması. Ana sayfada sağ kısımda bulunan popüler içerikler, diğer internet kullanıcıları tarafından en çok okunan yazıları gösteriyor. R10 Blog okurları ise bu yazılar arasından en beğendiklerini seçerek hemen okumaya başlayabilir.

📆 07 Haziran 2023 Çarşamba 12:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR