MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Sivil Toplum, Teknoloji, Toplum » Kartal Belediyesi Mobil Belediyecilik Uygulaması Yenilenen Yüzü ile Hizmette

Kartal Belediyesi Mobil Belediyecilik Uygulaması Yenilenen Yüzü ile HizmetteKartal Belediyesi, vatandaşların belediye hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak, yeniliklerden, hizmet ve etkinliklerden haberdar olmalarını sağlamak amacıyla mobil belediyecilik uygulamasını yeniledi.

App Store ve Google Play platformlarından cep telefonlarına indirebilecekleri yeni uygulama ile Kartallılar, belediyecilik işlemlerini çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilecek, her türlü bilgi ve duyuruyu tek bir noktadan takip edebilecek.

E-Belediye içerisinde yer alan ödeme ve beyan işlemleri, bilgi sorgulama, KİMER-KARKAM, başvuru işlemleri ile nöbetçi eczaneler, etkinlik takvimi, haberler, projeler, anketler, sıkça sorulan sorular ve çek gönder gibi pek çok yenilikle beraber yayına yenilenen yüzü ile devam eden mobil uygulama için vatandaşların tek yapması gereken programlarını güncellemek.

Vatandaşlar Android telefonlar için Google Play Store’dan Kartal Belediyesi uygulamasını indirebilecekleri gibi https://play.google.com/store/apps/details?id=kartalbelediyesimobil.vatandas&pli=1 linkini de ziyaret edebilirler.

İos cihazlar için ise Appstore’u ziyaret edebilir ya da https://apps.apple.com/tr/app/kartal-belediyesi/id6448720041?l=tr linki üzerinden mobil belediyecilik uygulamasını indirebilirler.

📆 19 Temmuz 2023 Çarşamba 10:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR