SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yayınlanma:
ABONE OL

TRT Çocuk Rüzgar Gülü yarışması çok sayıda insan tarafından seviliyor. Yarışmaya nasıl başvuru yapabilirsiniz detayları ile sizlere anlatalım.

Rüzgar Gülü yarışmasına çocuklarını göndermek isteyen ebeveynler, başvuru sürecini ve başvuru formunu çok merak ediyor. Ev sahipleri, sırasıyla aşağıdaki adımları takip ederek bu yarışmaya başvurabilirler.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Başvurusu

İlk olarak TRT Çocuk web sitesini ziyaret edin: https://www.trtcocuk.net.tr/ruzgar-gulu.

Ana sayfanın sağ üst kısmındaki “Arama” butonuna tıkladıktan sonra arama motoruna “Rüzgar Gülü” yazıp çıkan seçeneği seçin.

Açılan sayfada “Yarışma” seçeneğini seçin.

Daha sonra sayfada “Rüzgar Gülü Programı Yarışmacı Başvurusu” seçeneğine tıklayarak başvuru formu alanını ziyaret edin.

Rüzgar Gülü başvuru formu içerisinde, sizin ve çocuğunuz hakkında istenen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun.

Daha sonra “Gönder” butonuna tıklayın.

Bu adımlar, Rüzgar Gülü başvuru işlemini oldukça basit hale getirir.

Rüzgar Gülü Başvuru Yaş Sınırı

Rüzgar Gülü başvuru yarışmasına katılmak isteyen ebeveynler ve çocuklar, başvuru yaş sınırının olup olmadığını merak ediyor. Yarışmaya katılmak için bir yaş sınırı vardır.

Rüzgar Gülü yarışmasına 8 yaşından küçük ve 12 yaşından büyük herkes katılamaz. Bu yarışma çocuklar için tasarlanmış olduğu için, üst yaş sınırı on iki olsa da genellikle bu yaşlara yakın kişiler yarışmaya çağırılmamaktadır. Yarışmaya 8 ila 13 yaş arası çocuklar başvuru yapabilir. Çocukları 8 ila 13 yaş arasında olan ebeveynler bu yarışmaya katılabilirler.

TRT Çocuk Rüzgar Gülü Telefon Numarası

TRT Çocuk Rüzgar Gülü telefon numarası, özellikle yarışmaya katılmak isteyen ebeveynler tarafından çok merak ediliyor. Bununla birlikte, yarışmanın şekli telefon numarası aracılığıyla katılımı zorunlu kılan bir format değildir.

Ek olarak, yarışma başvuruları telefon yoluyla yapılmamaktadır. Bu nedenle TRT Çocuk Rüzgar Gülü’nün telefon numarası yoktur. TRT Çocuk web sitesinin Rüzgar Gülü sayfası, çocuklarının yarışmaya katılmasını isteyenlerin tek adresidir.

Rüzgar Gülü yarışmasına çağrılan çocukların ebeveynleri, başvuru formunda belirttikleri telefon numarası üzerinden aranarak bilgilendirilmektedir. Daha sonra ebeveynlere programın günü ve saati bildirilir ve çocuklar TRT Çocuk stüdyosuna götürülür. Programın telefon numarası herhangi bir aşamada gerekli değildir.

Kaynak: https://www.okurdan.com/trt-cocuk-ruzgar-gulu-basvuru/

İlgili Haberler

Genel
22 Temmuz 2024
Türküler Yarıda Kaldı, Lütfü Ortakale Aramızdan Ayrıldı…

Konuk Yazar, Marmara Üniversitesi YADYO Müdürü Prof. Dr. Halûk Harun DUMAN, TRT Türk Halk Müziği Sanatçısı Erzurumlu Lütfü Ortakale’nin vefatı sonrası bir yazı kaleme aldı. *   Türküler Yarıda Kaldı, Lütfü Ortakale Aramızdan Ayrıldı…   Gitti gelmez bahar yeli, Şarkılar yarıda kaldı, Bütün bahçeler kilitli, Anahtar tanrıda kaldı…   ÜNLÜ ŞAİR Cahit Sıtkı Tarancı (1910-1956), […]

Basında Kartal
22 Temmuz 2024
Aydos Orman Yangınında Söndürme Çalışmalarına Kartal Belediyesi Ekipleri Destek Verdi

Kartal Belediyesi ekipleri, dün saat 14.00 sularında Aydos Ormanı’nın Pendik sınırları içinde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan ve kısa sürede çevreye yayılan yangında, İBB ekipleri ile birlikte, yangını söndürmeye çalışan itfaiye ekiplerine destek verdi. Yangın ekiplerin uzun uğraşları neticesinde kontrol altına alındı. İstanbul Pendik’te, Aydos Ormanı’nda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Haber verilmesi üzerine Kartal Belediyesi de […]

Genel
22 Temmuz 2024
İstanbullular Hazırlıklı Olun! 24 Saat Sürecek: Resmen Nefes Alınmayacak

Son dakika uyarısı İstanbul için geldi. Tam 24 saat sürecek, resmen nefes alınmayacak. Herkes hazırlıklı olsun. Türkiye’de sıcaklık rekorları kırılmaya devam ediyor. Bugün haftanın en sıcak günü olacak. Özellikle İstanbul için gün oldukça zorlu geçecek. Meteorolojik kaynaklar uyarı yaptı. Bugün evden dahi çıkmayın. İşte İstanbul için kritik uyarı detayları… İSTANBUL İÇİN KRİTİK 24 SAAT Hava […]

Magazin
21 Temmuz 2024
‎ Dilan Polat yarın hapisten çıkacak mı? Karar günü geldi çattı

Dilan Polat’ın Tahliye İhtimali Güçleniyor: MASAK Raporu İşlerin Seyrini Değiştirdi. Kara para aklama suçlamasıyla tutuklu bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın yarın tahliye edilebilme ihtimali güçlü görülüyor. MASAK raporu, Dilan Polat’ın ticari ve finansal işlemlerde karar yetkisi olmadığını belirtiyor. Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat, yaklaşık 8,5 aydır cezaevinde bulunuyor. Kara para […]