SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

Başkan Gökhan Yüksel, İftar Sofrasında Kartallı Komşularıyla Buluşuyor

Yayınlanma:
ABONE OL

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte her akşam iftar sofrasında Kartallı komşuları ile bir araya geliyor.

Kartal Belediyesi’nin ilçe genelinde yaptığı mahalle iftarlarına katılan Başkan Gökhan Yüksel, Hürriyet, Soğanlık, Yakacık Çarşı ve Esentepe Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasında Kartallılar ile bir araya geldi. Başkan Yüksel, belediye personeli ve aileleri ile Kartal Ekolojik Pazar Alanı’nda yapılan iftar yemeğinde de çalışanlarla buluştu.

#image_title

Kartal’da İftar Sofrası Hürriyet, Soğanlık, Yakacık Çarşı ve Esentepe Mahallesi’nde Kuruldu

Kartal Belediyesi’nin ilçe genelinde yaptığı mahalle iftarı bu kez Hürriyet, Soğanlık, Yakacık Çarşı ve Esentepe Mahallesi’nde yapıldı. Kartal Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Ramazan ayı dolayısıyla başlattığı iftar sofrasında Kartallılar bir araya geldi. Hürriyet Mahallesi Gazanfer Bilge Parkı yanındaki sokakta, Soğanlık Fatih Boylan Parkı yanındaki sokakta, Yakacık Çarşı ve Esentepe Mahallesi’nde iftar sofrası kuruldu. Kartal Belediyesi’nin verdiği iftar yemeği ile oruçlarını açan vatandaşlar, müezzin Vedat Özbaş’ın okuduğu duaya da eşlik etti. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de iftar yemeğine katılarak orucunu komşularıyla birlikte açtı ve onlarla sohbet etti.

#image_title

Ramazan etkinliklerine çocuklar yoğun ilgi gösterdi

İftar yemeklerinin ardından, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik Ramazan etkinlikleri de düzenlendi. Geçtiğimiz hafta hava muhalefeti nedeniyle bu haftaya ertelenen iftar etkinliklerinde çocuklar Karagöz ve Hacivat gösterisine büyük ilgi gösterdi. İftar yemeğine katılan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ile fotoğraf çektirmek için yarışan minikler için pamuk şeker ve patlamış mısır dağıtımının yapıldığı stantlar da kuruldu.

Başkan Gökhan Yüksel, Belediye Personeli İle İftar Yemeğinde Buluştu

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, belediye personeli ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Kartal Ekolojik Pazar Alanı’nda gerçekleşen iftar yemeğinde, çalışanlarla buluşan Gökhan Yüksel, “Ramazan ayında ailemizle birlikte bugün yine bir aradayız. Tuttuğunuz oruçları Allah kabul etsin.” dedi.

İftar yemeğine Başkan Gökhan Yüksel’in yanı sıra, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez Parti Meclis Üyesi Müslim Sarı, CHP Kartal İlçe Başkanı Mert Polat ve yönetimi, Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, belediye bünyesinde çalışan personel ve aileleri katıldı.

#image_title

İftar sonrası tüm masaları gezerek selamlaşan ve belediye çalışanları ile sohbet eden Başkan Gökhan Yüksel, “Çok kıymetli mesai arkadaşlarım, sevgili ailem, hoş geldiniz. Ramazan ayında ailemizle birlikte bugün yine bir aradayız. Tuttuğunuz oruçları Allah kabul etsin. Büyük ailemin her biri kıymetli fertleri; İnşallah 31 Mart’tan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Her birimiz her gün Kartallı komşularımıza hizmet etmek için çalışıyor, onlara hizmet götürüyoruz. İnşallah bundan sonra da her zamanki gibi güler yüzlü hizmet anlayışı ile Kartalı güzelleştirmeye devam ederek halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Haberler

Genel
23 Temmuz 2024
27 Temmuz’a dikkat! Türkiye’nin 81 ili için uyarı geldi

Tüm Türkiye için 27 Temmuz uyarısı yapıldı. Salı gününden itibaren Yurt genelinde yeni bir hava sistemi etkisini gösterecek. Bu sistem 27 Temmuz’a kadar sürecek. Günlerdir yüksek sıcaklıklar nedeniyle adeta yanıp kavrulan Türkiye için 27 Temmuz uyarısı yapıldı. Salı gününden itibaren Yurt genelinde başlayacak olan yeni hava sisteminin etkileri 27 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Vatandaşlar […]

Genel
23 Temmuz 2024
İstanbullular hazırlıklı olun! Saat verildi: Nihayet nefes aldıracak yağış geliyor

Son dakika haberi… Günlerdir yanıp kavrulan İstanbul için AKOM’dan son dakika uyarısı geldi. Bugün öğle saatlerinden itibaren İstanbul’da gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İstanbul için son dakika haberi geldi. AKOM bir son dakika açıklaması yaparak öğle saatleri için İstanbulluları uyardı. Günlerdir kavurucu sıcakların etkili olduğu İstanbul’da sıcaklıklar Öğle saatlerinde 33 dereceye kadar yükselecek ancak beraberinde […]

Genel
22 Temmuz 2024
Türküler Yarıda Kaldı, Lütfü Ortakale Aramızdan Ayrıldı…

Konuk Yazar, Marmara Üniversitesi YADYO Müdürü Prof. Dr. Halûk Harun DUMAN, TRT Türk Halk Müziği Sanatçısı Erzurumlu Lütfü Ortakale’nin vefatı sonrası bir yazı kaleme aldı. *   Türküler Yarıda Kaldı, Lütfü Ortakale Aramızdan Ayrıldı…   Gitti gelmez bahar yeli, Şarkılar yarıda kaldı, Bütün bahçeler kilitli, Anahtar tanrıda kaldı…   ÜNLÜ ŞAİR Cahit Sıtkı Tarancı (1910-1956), […]

Genel
22 Temmuz 2024
İstanbullular Hazırlıklı Olun! 24 Saat Sürecek: Resmen Nefes Alınmayacak

Son dakika uyarısı İstanbul için geldi. Tam 24 saat sürecek, resmen nefes alınmayacak. Herkes hazırlıklı olsun. Türkiye’de sıcaklık rekorları kırılmaya devam ediyor. Bugün haftanın en sıcak günü olacak. Özellikle İstanbul için gün oldukça zorlu geçecek. Meteorolojik kaynaklar uyarı yaptı. Bugün evden dahi çıkmayın. İşte İstanbul için kritik uyarı detayları… İSTANBUL İÇİN KRİTİK 24 SAAT Hava […]