SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

Özlem Cendere Doğan, “Adayım çünkü kadın mücadelesini sokakta veriyorum

Yayınlanma:
ABONE OL

Özlem Cendere Doğan CHP Kartal Kadın Kolları Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Kadın Kolları Başkanlığında iki aday yarışacak adaylar Özlem Engin ve Özlem Cendere Doğan.

#image_title

Kadınların haklarını sonuna kadar savunacağıma söz veriyorum”.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Kadın Kolları Başkanlığına aday olan gıda mühendisi Özlem Cendere Doğan, ilçe Başkanlığında partili kadın üyelerin katılımıyla adaylık açıklamasını yaptı.

Program mevcut CHP Kartal İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Karababa’nın konuşması ile başladı.

Daha sonra Özlem Cendere Doğan, kendini tanıtarak konuşmasına başladı. Cendere Doğan’ın konuşmasının ara başlıkları, birlik, beraberlik oldu.

#image_title

Özlem Cendere Doğan, Kadın Kollarını daha da ileriye taşıyacağının sözünü verdi.

Adaylık açıklamasında konuşan Özlem Cendere Doğan, ”Cumhuriyetimizin ve partimizin değerlerini savunmak ve daha ileriye taşımak için bu göreve talip oldum.

Kadınların toplumsal hayatta daha güçlü bir şekilde yer almasını sağlamak ve onların sesi olmak için çalışacağım. Kartal’daki tüm kadınlarımızın desteğiyle birlikte, daha güzel yarınlara yürüyeceğiz” Demokrasiyi ve özgürlüğü Türkiye Cumhuriyetine getiren, kadına seçme ve seçilme hakkını veren Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Parti’nin neferi olarak kadınların haklarını sonuna kadar savunacağıma söz veriyorum” ifadelerine yer verdi.

Tek adam yönetiminin hakim olduğu bu düzenin ilk genel seçimlerde yıkılacağını ifade eden Özlem Cender Doğan Atatürk’ün partisi olan Cumhuriyet Halk Partisinin iki seçimde iktidar olacağını bunun için gece gündüz çalışacaklarını ifade etti. Kadın kollarına adaya duyulan diğer üç adayın adaylıktan çekilme kararını açıklayarak adaylarına güç birliği yapacaklarını ifade etti.

İlgili Haberler

Genel
12 Temmuz 2024
Eti Krom’un Sahibi Ali Rıza Yıldırım Kimdir! Zam İsteyen İşçilerini Kovmakla Tehdit Etti

Eti Krom işletmesinde, çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle başlatılan iş bırakma eylemine şirket sahibi Ali Rıza Yıldırım’ın sert tepkisi dikkat çekti. Türkiye’nin önde gelen sanayicilerinden Ali Rıza Yıldırım, Elazığ’daki Eti Krom işletmesinde çalışan işçilere yönelik tartışmalı ifadeler kullanmasıyla gündeme geldi. İşçilerin daha iyi çalışma şartları talebiyle başlattığı eyleme katılarak, Yıldırım’ın işçilere yönelik sert uyarıları kamuoyunda geniş […]

Belediye
12 Temmuz 2024
Maltepe sahilinde park halindeki karavanlar kaldırıldı

Maltepe sahilinde kamuya açık alanlarda uzun süredir park halinde bulunan karavanlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Maltepe Belediyesi zabıta ekiplerince kaldırıldı. İBB, bir süre önce sahil şeridindeki kamuya açık alanlarda uzun süreli park halinde olan karavanların çekilmesi için ihbarda bulundu. Yazılı ihtarın ardından Maltepe Belediyesi de sahil şeridindeki ceplerde park halindeki araçlara tebligat astı. Uyarılara rağmen kaldırılmayan […]

Genel
12 Temmuz 2024
Kudreti ve Şifası Adından Geliyor! Türkiye’de Pek Bilinmiyor Ama Her Zerresi Şifa Dolu

Türkiye’de pek yaygın olmasa da kudret narı tam bir Şifa deposu. Bu tropikal meyve salatalığa benziyor ancak her zerresi fayda sağlıyor. Kudret narı, bilimsel adıyla Momordica charantia, son yıllarda popülerliği hızla artan bir bitki. Tropikal ve subtropikal bölgelerde yetişen bu bitki, özellikle sağlık üzerindeki olumlu etkileri ile dikkat çekmektedir. Geleneksel tıpta uzun yıllardır kullanılan kudret […]

Genel
12 Temmuz 2024
Adnan Oktar Suç Örgütünün 5 Milyar TL’ye Yakın Mal Varlığı Hazineye Geçti

Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü’ne yönelik Yargıtay kararı geçtiğimiz günlerde çıkmıştı. Karar sonrası örgüte ait 5 milyar TL’yi bulan mal varlığı hazineye geçti. Örgüt liderliğini Adnan Oktar’ın yaptığı, Adnan Oktar silahlı suç örgütüne yönelik Yargıtay kararı geçtiğimiz günlerde çıkmıştı. Adnan Oktar’ın binlerce yıllık hapis cezası onandı. Bugün de Adnan Oktar örgütü ile ilgili yeni bir […]