SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

SSK ve Bağ-Kur Emeklisine 33.000 TL EK İKRAMİYE! Perşembe Cuma IBAN’a Yatacak

Yayınlanma:
ABONE OL

SSK ve Bağ-Kur emeklisine zam sonrası ek ikramiye müjdesi geldi. Perşembe Cuma IBAN’a 33.000 TL ek ikramiye yatacak.

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi için yeni ek ödeme listesi çıktı. 4 Temmuz’dan itibaren emeklinin IBAN numarasına 33 bin TL’lik ek ödeme yatıyor. Emekli zammı sonrası ek ödeme zammı da duyuruldu. Zamlı promosyon ücretlerini açıklayan ilk banka Garanti Bankası oldu. Emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıyarak 3 yıllığına buradan almayı taahhüt eden tüm emeklilere ek ödeme fırsatı sunulacak. Peki Garanti Bankası’nda emekli promosyon şartları neler? Garanti Bankası emekli promosyonu kaç TL?

EMEKLİYE ZAM SONRASI EK İKRAMİYE MÜJDESİ

SSK ve BAĞ-KUR emeklileri 3 Temmuz itibariyle yeni zamlı maaşlarını öğrendi. Emekliler Zamlı maaş almaya başlarken bankalarda harekete geçti. SSK ve BAĞ-KUR emeklileri için bankalardan yeni promosyon ücretleri geldi. Özellikle artan Maaşlar için promosyonlara da zam yapıldı. Garanti Bankası da emekliye cazip ve yüksek promosyon fırsatı sunan bankalar arasında yer alıyor.

EK ÖDEME MİKTARI ARTTI

Temmuz ayında Garanti Bankası’nın emekliye sunduğu ek ödeme miktarı arttırıldı. 4 Temmuz’dan itibaren bankaya maaşını taşıyan emekliler promosyon ve diğer ek fırsatlarla birlikte 33 bin TL’ye kadar ödeme alacak. Emekliler için bu kampanyada hem promosyon var hem de faizsiz kredi fırsatı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Garanti Bankası tarafından sunulan promosyon ve kredi fırsatını değerlendirmek isteyen emekliler 33 bin TL’ye kadar ödeme almak için şubelerden T.C kimlik kartı ile başvurularını yapabiliyor. Son dönemlerde dijital anlamda da kendini çok geliştiren Garanti Bankası, mobil bankacılık ve internet bankacılığı gibi dijital kanallar aracılığıyla da başvurularınızı kabul ediyor.

Başvuru esnasında herhangi bir belge ya da bilgi vermenize gerek yok. Sadece T.C kimlik numaranızla işlem yapabilir hemen Garanti Bankası’nda Yeni bir hesap açarak promosyon ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

TÜM EMEKLİLER İÇİN ÖZEL FIRSAT

Garanti Bankası’nın yeni promosyon kampanyası tüm emeklileri kapsıyor. Özel ve cazip teklifi değerlendirmek, yüksek promosyon ödemesi almak ve bunun yanında da nakit ihtiyacınızı karşılayacak Kredi fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın. Garanti Bankası’nın yeni kampanyası 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak. Başvurusu için olumlu sonuç olanlar 3 iş günü içinde ödemeden yararlanacak.

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
23 Temmuz 2024
Migros’ta 1 alana 1 bedava kampanyası! 24 Temmuz’da bitiyor acele edin

Migros Market yeni bir alana bir bedava kampanyası ile dikkat çekiyor. Acele eden yakalar çünkü 24 Temmuz’da kampanya bitiyor. Son zamanlarda gıda fiyatlarında yaşanan fahiş yükseliş vatandaşa isyan etme noktasına getirmişti. Ancak Migros Market kampanyaları ile ekonomik ve kaliteli alışveriş fırsatları sunmaya devam ediyor. Migros’ta bu hafta yeni bir alana bir bedava kampanyası başladı. Ucuz […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
Beklenmedik sürpriz! En düşük emekli maaşı 19 bin 422 TL’ye yükseliyor

Milyonlarca emekli ve memur için beklenmedik sürpriz geldi. En düşük emekli maaşı 19.422 TL’ye yükseliyor. Milyonlarca memur ve emekli vatandaş Temmuz ayında zamlı maaşlarını alıyor. Temmuz 2024 itibariyle SSK ve bağ-kur emekli maaşlarına %24.73, memur ve memur emeklisi maaşlarını ise %19.31 oranında zam gelmişti. En düşük emekli maaşı ise Geçtiğimiz günlerde alınan kararla 12.500 TL’ye […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
SGK’dan milyonlarca kişiye ÇİFT MAAŞ müjdesi! Resmen onay çıktı

Son dakika haberi… SGK’dan onay çıktı, o kişiler için çift maaş müjdesi geldi. SSK ve bağ-kurlu çalışanlar bu fırsatı kaçırmasın. SGK’dan çift maaş müjdesi milyonlarca vatandaşı sevindirecek. SSK ve bağ-kur’lu olarak çalışanlar, başvuru yapmaları durumunda gerekli şartları da taşımaları halinde çift maaş alma fırsatına sahip olacak. Sosyal Güvenlik Kurumu, çift maaş için aranan tüm şartları […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu Emekliye Yüzde 14 Refah Payı Zammı! Yeni Maaş Tablosu Açıklandı

SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu emekliye yeni zam geliyor. Refah payı zammının yanı sıra Ocak 2024 maaş tablosu ortaya çıkmaya başladı Emekli ve memur maaşı alan milyonlarca vatandaş bu ay itibariyle zamlı maaşlarını cebine koymaya başladı. Bir yandan refah Payı ile ilgili tartışmalar sürerken bir yandan da emekliler Ocak ayı maaş zamla hesaplarını şimdiden yapmaya başladı. Enflasyon tahminleri […]