MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Yazarlar » BİR REFERANDUM YAZISI…
Ahmet Berhan Yılmaz
BİR REFERANDUM YAZISI…


Milletini, bayrağını, ülkesini, şehrini çok seven biri olarak; dünyaya inandığı partinin, cemaatin, tarikatın penceresinden bakan, başkasının ne düşündüğünü umursamayan, anlamak istemeyen, her şeyi kendi görüşüne, taassubuna göre değerlendiren, yargılayan, hüküm veren ve sorgulamadan itaat edenlere seslenmek istiyorum.

Şahıs; bir partiye, bir lidere, bir hocaya, bir şeyhe bağlanmadan, imanıyla, vatan, millet sevgisiyle yaşayan, olayları gözlemleyerek, okuyarak, analiz ederek, vatan, millet, memleket ve inançları adına değerlendirip, anlamaya çalışan insanlar da olabilir. Bu insanlar ülkenin ve milletin bölünmesinin karşısında senden daha dik, daha kararlı duruyor, seni de koruyor olabilirler.

Şahıs; bir referandum sürecine girdik. Bu süreçten millet olarak nefret, ötekileştirme, kindarlık gibi şeytani ve nefsani duygulara mağlup olmadan çıkarak bizi birbirimize düşürmeye çalışan herkese, bütün düşmanlarımıza, hainlere haddini bildirmeliyiz. Tarafımızı birilerini memnun etmek veya birilerine karşı olmak için değil ülkemiz ve milletimiz için belirlemeliyiz.

Unutmayınız ki; partilere, cemaatlere, tarikatlara, kişilere bel bağlamaktan, insanlardan medet ummaktan ve insanlara teslim olmaktan kurtulduğumuz gün Allah’ın yardımı vatanımıza, milletimize, hepimize yetişecek ve ülkemiz geçirdiği bu sıkıntılı günlerden kurtulacaktır.

📆 27 Şubat 2017 Pazartesi 11:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR