MENÜ ☰
Ahmet Şimşek Koleji
Kartal Gazetesi » Belediye, Büyükşehir, Genel, Manşet, Toplum » İstanbul’un bazı ilçelerinde 20 saat sürecek su kesintisi!
İstanbul’un bazı ilçelerinde 20 saat sürecek su kesintisi!


İstanbul’da 20 saat sürecek su kesintisi yaşanacak. Üsküdar Küçük Çamlıca Terfi Merkezinde yapılacak olan bakım – onarım ve yenileme çalışmaları sebebiyle; 5 Kasım 2019 Salı günü saat 11:00’den itibaren aşağıda belirtilen bölgelere 10 ila 20 saat arasında değişen sürelerde su verilemeyecek. İşte su verilemeyecek olan ilçelerin listesi…

Tarih: 5 Kasım 2019 Salı

Fatih

Cankurtaran, Sultan Ahmet, Binbirdirek, K.Ayasofya, Emin Sinan, Şahsuvarbey, Mimar Hayrettin, Muhsine Hatun, Saraç İshak, Mimar Kemallettin, Nişanca, Katip Kasım, Mesihpaşa, Aksaray, Cerrahpaşa, Haseki Sultan, KocaMustafapaşa, Sümbül Efendi, Yedikule, Silivri kapı, Karagümrük, Topkapı, Hocapaşa, Hobyar, Sururi, Molla Fenari, Alemdar, Beyazıt, Taya Hatun, Mercan, Tahtakale, Rüstempaşa, Demirtaş, Süleymaniye, Hoca Gıyasettin, Hacı Kadın, Yavuz Sinan, Sarıdemir, Cibali, Yavuz Sultan Selim, Balat ve Ayvansaray 10 saat

Zeytinburnu

Beştelsiz, Çırpıcı, Gökalp, Kazlıçeşme, Maltepe, Merkez Efendi, NuriPaşa, Seyit Nizam, Sümer, Telsiz, Veliefendi, Yenidoğan ve Yeşiltepe 10 saat

Beyoğlu

Arap Cami, Emekyemez, Bereketzade, Müeyyetzade, Şahkulu, Kemankeş, Karamustafapaşa, Hacımimi, Evliya Çelebi, Asmalı Mescit, Tomtom, Firuzağa, Kuloğlu, KılıçAliPaşa, Cihangir, Pürtelaş, Hasan Efendi, Ömer Avni ve Gümüşsuyu 10 saat

Beşiktaş

Vişnezade, Sinanpaşa, Türkali, Cihannüma, Abbas Ağa, Yıldız, Mecidiye, Ortaköy, Kuruçeşme, Arnavutköy ve Bebek 10 saat

Kadıköy

Acıbadem, Koşuyolu, Caferağa, Osmanağa, Rasimpaşa, Zühtüpaşa, Fikirtepe, Dumlupınar, Eğitim ve Fenerbahçe, Hasanpaşa 10 saat

Üsküdar

Kandilli, Küçüksu, Kuzguncuk, Selami Ali, Mimar Sinan, Ahmediye, Beylerbeyi, Çengelköy, Kuleli, Selimiye, Salacak, Bulgurlu, Cumhuriyet, Yavuztürk, Bahçelievler, M.Akif Ersoy, Güzeltepe, Burhaniye, K.Çamlıca, Sultantepe ve Zeynep Kamil 10 saat Acıbadem, Altunizade, Murat Reis, Valide-i Atik, Barbaros, Kısıklı, Ferah, Kirazlıtepe, Küplüce ve Ünalan bölgeleri ile Yavuztürk’ün üst kotları 20 saat

Ataşehir

Örnek, Esatpaşa ve Fetih 20 saat

Ümraniye

Armağanevler, Atakent, Atatürk, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Hekimbaşı, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Namık Kemal, Saray, Site, Tantavi, Topağacı ve Yamanevler 10 saat Atatürk Mahallesi’nin üst kotları 20 saat

Beykoz

Göksu ve Yeni mahallelerinin bir kısmı 10 saat

📆 04 Kasım 2019 Pazartesi 12:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknik Yapı 44. Yıl

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

# Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Sivasspor 17 11 4 2 35 16 +19 37 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması
2 Başakşehir 17 9 6 2 32 17 +15 33 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
3 Trabzonspor 17 9 5 3 35 19 +16 32 2020-21 UEFA Avrupa Ligi üçüncü eleme turu
4 Fenerbahçe 17 9 4 4 34 21 +13 31 2020-21 UEFA Avrupa Ligi ikinci eleme turu
5 Beşiktaş 17 9 3 5 27 22 +5 30
6 Alanyaspor 17 8 5 4 31 16 +15 29
7 Galatasaray 17 7 6 4 23 15 +8 27
8 Yeni Malatyaspor 17 6 6 5 32 22 +10 24
9 Gaziantep 17 6 6 5 26 28 -2 24
10 Göztepe 17 6 5 6 19 20 -1 23
11 Denizlispor 17 6 4 7 19 23 -4 22
12 Çaykur Rizespor 17 6 2 9 17 27 -10 20
13 Gençlerbirliği 17 4 6 7 28 32 -4 18
14 Kasımpaşa 17 4 3 10 26 34 -8 15
15 Konyaspor 17 3 6 8 15 24 -9 15
16 Antalyaspor 17 3 5 9 15 33 -18 14 2020-21 1.Lig
17 MKE Ankaragücü 17 2 6 9 15 34 -19 12
18 Kayserispor 17 2 4 11 16 42 -26 10

BAĞLANTILAR