MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Belediye, Etkinlikler, Gençlik, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Sivil Toplum, Toplum, Tuzla » Tuzla’da ara tatil çocuk şenliği düzenlendi

Tuzla’da ara tatil çocuk şenliği düzenlendiTuzla Belediyesi, ara tatil dönemine giren öğrencileri unutmayarak ‘Ara Tatil Çocuk Şenliği’ düzenledi.

Tuzla Belediyesi, ara tatil dönemine giren öğrencileri unutmayarak ‘Ara Tatil Çocuk Şenliği’ düzenledi.

Milyonlarca öğrenci, 11-15 Nisan tarihlerinde ikinci dönem ara tatiline girdiler. Öğrenciler, birinci dönem ara tatillerini, 15-19 Kasım’da, yarıyıl tatilini ise 24 Ocak 2022 Pazartesi başlayıp 4 Şubat 2022 Cuma tamamlamıştı. Tuzla Belediyesi de birinci dönem ara tatil ve yarıyıl tatilinde olduğu gibi ikinci dönem ara tatilini de öğrenciler için unutulmaz kıldı. Tuzla Belediyesi, Şifa Kültür Merkezi, Orhanlı Kültür Merkezi ve Tuzla Sahil Sahnesi’nde ‘Ara Tatil Çocuk Şenliği’ düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın öğrencilere hediyesi olarak düzenlenen şenlikte, kukla gösteriler, illüzyon gösterileri, jonglör ve tahta bacak gösterileri ve sahne gösterileri ile unutulmaz bir hafta yaşandı.

📆 16 Nisan 2022 Cumartesi 13:04   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR