MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Ekonomi, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücretin yeniden değerlendirileceğini açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücretin yeniden değerlendirileceğini açıkladı



Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplantı sonrası yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücretin yeniden değerlendirileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklmlarından satırbaşları:

“(Suriye) Hazırlıklarımız biter bitmez orada da yeni harekatlara başlayacağız.”

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, COVİD-19’A KARŞI YENİ ALINAN TEDBİRLERİ AÇIKLAYARAK, “YURTDIŞI UÇUŞLAR TAMAMEN SONA ERDİRİLMİŞTİR. TÜM İLLERİMİZDE VALİLERİMİZİN BAŞKANLIĞINDA PANDEMİ KURULU OLUŞTURULACAK ALINAN TEDBİRLER TAKİBİ YAPILACAK. GEREKTİĞİNDE O ŞEHRE MAHSUS İLAVE TEDBİRLER YİNE BURADA KARARLAŞTIRILACAKTIR. BU TEDBİRLERİN BAŞTA İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR OLMAK ÜZERE 30 BÜYÜKŞEHRİMİZİN TAMAMINDA TİTİZLİKLE UYGULANMASI KARARI UYGULAMAYA GEÇMİŞTİR” DEDİ. (İHA/İSTANBUL-İHA) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Covid-19’a karşı yeni alınan tedbirleri açıklayarak, “Yurtdışı uçuşlar tamamen sona erdirilmiştir. Tüm illerimizde valilerimizin başkanlığında pandemi kurulu oluşturulacak alınan tedbirler takibi yapılacak. Gerektiğinde o şehre mahsus ilave tedbirler yine burada kararlaştırılacaktır. Bu tedbirlerin başta İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli büyükşehir olmak üzere 30 büyükşehrimizin tamamında titizlikle uygulanması kararı uygulamaya geçmiştir” dedi.

 “Efes 2022 tatbikatının son törenleri için 9 Haziran’da gittiğimiz İzmir’de ordumuzun gücünü yeniden gördük. Dünyanın en eski ve en etkin ülkelerinin başında geliyoruz.”

“Gerek terörle mücadelede, gerek bölgesel krizlerde sorunları ortadan kaldırma konseptimizi başarıyla uyguluyoruz. Dost ülkelere verdiğimiz desteklerle, ilkeli duruşumuzla farkımızı her alanda gösteriyoruz.”

“Yıllık 243 milyar dolarlık ihracat rakamına ulaşan iş dünyamızı tebrik ediyorum.

 “Adana’da petrol arama çalışması yaptığımız iki kuyuda yüksek kalitede petrol bulduk.”

 “NATO zirvesinde ülkemizin menfaatleri ne gerektiriyorsa onu yapacağız.”

“Ek bütçe görüşmelerinde Cumhurbaşkanı ödeneği ile ilgili maddenin kanun metninden çıkarılmasını talep ediyorum.”

“Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızdan işverenler ile görüşerek asgari ücretin yeniden değerlendirilmesini istedik.”

“Temmuz ayı memur maaşları, Kurban Bayramı öncesinde 8 Temmuz’da zamlı haliyle ödenecek.”

“20 bin öğretmen atamasına dair süreç önümüzdeki hafta Milli Eğitim Bakanlığınca başlatılacaktır.”

 “Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak.”

📆 27 Haziran 2022 Pazartesi 20:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR