MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » MHP’li Kurt, Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan, 85 milyonun Devlet Başkanıdır

MHP’li Kurt, Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan, 85 milyonun Devlet BaşkanıdırMHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir Kurt, Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle alakalı yaptığı açıklama da;

“Türk Devlet yapısı 5000 yıllık bilinen köklü geleneğine yeni bir halka eklemiş, milletimiz Cumhurbaşkanı olarak yeniden Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı seçmiştir.

Seçimlerde adaylar ve ittifaklar yarışsa da sonuçlar bütün milletimizi bağlayıcıdır.

Sayın Cumhurbaşkanımız, yüce devletimizin hükmi şahsiyetinin temsil makamında, 85 milyonun Devlet Başkanıdır.

MHP Kartal İlçe Başkanlığı olarak, seçimlerde görev alıp zaferimizi ilmek ilmek işleyen ülküdaşlarımıza, parti mensuplarımıza; irademiz yönünde ve gönül birliği içinde sandıklarda tercihte bulunan bütün vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ederiz.

Samimi duygularla devlet ve toplum menfaatine farklı perspektifle bakan vatandaşlarımızın hassasiyetlerini göz önünde bulundurmak; kimseyi ötekileştirmeden birlik, beraberlik ruhunu Kartal toplumsal yapısına hakim kılmak ve perçinlemek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Seçim sonuçları asil milletimize hayırlı olsun.

Var olsun Devlet;

Yaşasın Türk Milleti

📆 30 Mayıs 2023 Salı 14:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR