MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Eğitim, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Mustafa Kıraç atandı

Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Mustafa Kıraç atandıKartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Sancaktepe Bilim Sanat Merkezi Müdürü Mustafa Kıraç atandı. 

Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak uzun bir süredir görev yapmakta olan Harun Tüysüz Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne vekâleten görevlendirilmesi neticesinde bu göreve Mustafa Kıraç’ın atandığı belirtilid.7 Temmuz 2023 Cuma günü göreve başlayan Müdür Kıraç’ı Kartal ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve personeli, ellerindeki çiçeklerle karşıladı.

Mustafa Kıraç Kim?
1984 yılında Osmaniye´de dünyaya gelen Kıraç, İlk, orta ve liseyi Osmaniye’de okudu. Konya Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümünü bitiren Mustafa Kıraç; Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Tezli Yüksek Lisans yaptı. 2008 yılında Kartal´da öğretmenliğe başlayan Kıraç; çok sayıda proje ve eğitim çalışmalarına katıldı. Çeşitli kurumlarda müdür yardımcılığı, özel büro, okul müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Galeri
📆 07 Temmuz 2023 Cuma 23:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR