SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Manşet

CHP’li Bülent Akköse , “Tuzla’ya hizmet için yola çıktım

Yayınlanma:
ABONE OL

CHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Akköse: Belediye yönetiminin telkinleriyle uzaklaştırıldım, önüme setler koyuldu ve engellendim…

CHP Tuzla Belediye Başkan Aday adayı Bülent Akköse, seçim ofisinde düzenlediği kahvaltı programında gazetecilerle bir araya geldi.

CHP Tuzla Belediye Başkan Aday adayı Bülent Akköse, seçim ofisinde düzenlediği kahvaltı programında gazetecilerle bir araya geldi. 

Doğup büyüdüğüm ilçe olan Tuzla’ya hizmet için yola çıktım. Siyasete atıldığım günden itibaren tarafıma yapılan siyasi mobbing yüzünden çalıştığım firmalarla yollarımı ayırmak zorunda kaldım. Hayallerim ve güzel bir Tuzla için her platformda mücadele ettim ve etmeye devam ediyorum…” dedi. 

Geçtiğimiz günlerde yaptığı geniş katılımlı toplantıyla CHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan İş İnsanı Bülent Akköse, bugün seçim ofisinde düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında gazetecilerle bir araya geldi. Yapılan toplantı da basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Akköse, aile geçmişini ve Tuzla’ya dair düşüncelerini anlattı. 

Yöneticiliğine Tuzla Marmados Sitesinde başladığını belirten Akköse, site yöneticiliği sırasında belediye yönetimiyle yaşanan birkaç anekdotu da basınla paylaştı. 

Konuşmasında “Belediye yönetimiyle başlayan iyi ilişkiler sonrasında, yaşanan anlaşmazlığın neticesinde sadece CHP’li olduğum için Marmados Sitesinin içerisine dozerlere girip yıktılar ve bir de usulsüz diyerek yönetimimize para cezası uyguladılar.” 

Yerel yöneticilerle başlayan anlaşmazlıkların sonucunda Marmados Sitesi Yönetimi, hak sahibi olarak bizler, “Tuzla Belediyesi’ni mahkemeye verdik. Mahkeme site yönetimini ve hak sahiplerini haklı bularak önce uygulanan para cezasını, cezayı işlemi iptal etti ve dava bizim lehimize sonuçlandı…” ifadelerini kullandı. 

Tuzla’da görev  aldığım bütün derneklerden, kurumlardan, site yönetimlerden ve vakıflardan o günkü belediye yönetiminin telkinleriyle uzaklaştırılmak set koyulmak ve engellenmek gibi süreçler” yaşadığını da ifade eden Başkan Aday Adayı Bülent Akköse, son zamanlarda hakkında çıkan “Tuzla’da oturmuyor” haberlerine de cevap veren Akköse, “Ben Tuzla’da doğup büyüdüm, ikamet adresim ve yaşadığım yer Tuzla’dır ve her gün alışverişimi yaptığım dükkânlar Tuzla’dadır. CHP’ye üyelik kaydım da siyasete atıldığım yılların başından beri Tuzla’dadır, beni burada herkes tanır ve bilir” diye konuştu. Tuzla’nın denizci kenti olmasına da dikkat çeken Akköse, Tuzla’daki denizcilik faaliyetlerine ve projelerine önem verilmesi gerektiğini, kendi Belediye Başkanlığı sürecinde bu konuda oldukça hassas olacağını da belirtti.

İlgili Haberler

Genel
23 Temmuz 2024
27 Temmuz’a dikkat! Türkiye’nin 81 ili için uyarı geldi

Tüm Türkiye için 27 Temmuz uyarısı yapıldı. Salı gününden itibaren Yurt genelinde yeni bir hava sistemi etkisini gösterecek. Bu sistem 27 Temmuz’a kadar sürecek. Günlerdir yüksek sıcaklıklar nedeniyle adeta yanıp kavrulan Türkiye için 27 Temmuz uyarısı yapıldı. Salı gününden itibaren Yurt genelinde başlayacak olan yeni hava sisteminin etkileri 27 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Vatandaşlar […]

Genel
23 Temmuz 2024
İstanbullular hazırlıklı olun! Saat verildi: Nihayet nefes aldıracak yağış geliyor

Son dakika haberi… Günlerdir yanıp kavrulan İstanbul için AKOM’dan son dakika uyarısı geldi. Bugün öğle saatlerinden itibaren İstanbul’da gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İstanbul için son dakika haberi geldi. AKOM bir son dakika açıklaması yaparak öğle saatleri için İstanbulluları uyardı. Günlerdir kavurucu sıcakların etkili olduğu İstanbul’da sıcaklıklar Öğle saatlerinde 33 dereceye kadar yükselecek ancak beraberinde […]

Genel
22 Temmuz 2024
Türküler Yarıda Kaldı, Lütfü Ortakale Aramızdan Ayrıldı…

Konuk Yazar, Marmara Üniversitesi YADYO Müdürü Prof. Dr. Halûk Harun DUMAN, TRT Türk Halk Müziği Sanatçısı Erzurumlu Lütfü Ortakale’nin vefatı sonrası bir yazı kaleme aldı. *   Türküler Yarıda Kaldı, Lütfü Ortakale Aramızdan Ayrıldı…   Gitti gelmez bahar yeli, Şarkılar yarıda kaldı, Bütün bahçeler kilitli, Anahtar tanrıda kaldı…   ÜNLÜ ŞAİR Cahit Sıtkı Tarancı (1910-1956), […]

Genel
22 Temmuz 2024
İstanbullular Hazırlıklı Olun! 24 Saat Sürecek: Resmen Nefes Alınmayacak

Son dakika uyarısı İstanbul için geldi. Tam 24 saat sürecek, resmen nefes alınmayacak. Herkes hazırlıklı olsun. Türkiye’de sıcaklık rekorları kırılmaya devam ediyor. Bugün haftanın en sıcak günü olacak. Özellikle İstanbul için gün oldukça zorlu geçecek. Meteorolojik kaynaklar uyarı yaptı. Bugün evden dahi çıkmayın. İşte İstanbul için kritik uyarı detayları… İSTANBUL İÇİN KRİTİK 24 SAAT Hava […]