SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Emekliye Cumhurbaşkanı Sürprizi 30.000 TL Destek Ödemesi! Yarın 09.30’da Başlıyor

Yayınlanma:
ABONE OL

Emekli maaşı alanlar için Cumhurbaşkanı sürprizi geldi. Başvuru yapanlara 30.000 TL’lik nakit destek ödemesi verilecek.

Emeklilere yönelik nakit destek fırsatları temmuz ayında da sürüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı üzerine milyonlarca emekliye nakit destek ödemesi verileceği bildirildi. SSK Bağkur emeklileri başvuru yaparak hemen ödeme alabilecek.

Emekli maaşı alanlara nakit destek ödemesi fırsatları gelmeye devam ediyor. Temmuz ayında da yine cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı ile milyonlarca emekliye ek ödeme fırsatı sunulacak. Cumhurbaşkanı resmen onayladı, nakit destek ödemeleri başladı. Emekliye özel ihtiyaç kredisi paketi açıklanırken başvuruların ziraat Bankası’na yapılacağı öğrenildi.

EMEKLİYE ÖZEL 30.000 TL’LİK İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİ

Ziraat Bankası tarafından emeklilere özel 30.000 TL’lik ihtiyaç kredisi paketi tanımlandı. SSK Bağkur memur emeklisi ayrımı olmadan tüm emekliler düşük faizli kredi paketinden yararlanabilecek. En uygun ödeme koşulları ile verilecek olan yeni kredi paketinde, ek koşul aranmıyor. Emekli maaşı alan milyonlarca kişi tek şartla başvuru yaparak ödeme alabiliyor. Aranan tek şart ise emekli olmak.

BAŞVURU SIRASINDA İSTENEN BELGELER

Emekliler ziraat Bankası’nın yeni kredi paketine mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabiliyor. Ancak şubelerden başvuru yapmak isteyenlerin yanlarında mutlaka kimlik belgesini götürmeleri gerekiyor. Kimlik belgesi olarak isterseniz TC kimlik kartı ya da pasaport kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ehliyete başvuru için geçerli kimlik belgesi olarak kabul ediliyor.

KREDİ NOTU UYGUN OLAN EMEKLİLER ALACAK

Ziraat bankası emekli kredisi kampanyasına sadece kredi notu uygun olan emekliler dahil olabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler, kredi notu sorgulaması yaptıktan sonra ziraat Bankası’na müracaat edebiliyor. Milyonlarca emekli müşterisi olan ve son derece yüksek promosyon fırsatları da sunan ziraat Bankası yeni kredi paketi ile de vatandaşın bütçesini rahatlatıyor. Hatta ilk kez ziraat Bankası müşterisi olacaksınız maaşınızı da taşıyarak ekstra promosyon alabilirsiniz.

YENİ MÜŞTERİ OLAN EMEKLİLERE 12.000 TL’YE KADAR PROMOSYON

Ziraat Bankası’nın kampanyasında yeni müşteri olan emekliler de son derece avantajlı oluyor. Emekli maaşını ziraat Bankası’na taşıyan ve üç yıllık sözleşme yapan emekliler kredi fırsatlarından faydalanabilecekleri gibi aynı zamanda 12.000 TL’ye varan promosyon desteğinden de yararlanma şansına sahip oluyor. Emekli maaşı alanlar, hemen ziraat Bankası’nı tercih ederek cazip ve yüksek promosyon imkânlarını değerlendirebilir. Ayrıca en uygun faiz oranıyla kredi de kullanarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
13 Temmuz 2024
SSK – Bağkur – Emekli Sandığı Emeklisine 19.45’te MÜTHİŞ Haber! Zamlı Emekli Maaşı Ödeme Günleri İlan Edildi

Milyonlarca emekliye 19.45’te MÜTHİŞ Haber duyuruldu. Zamlı emekli maaşı ödeme günleri belli oldu. İşte tahsis numarasına göre ödeme takvimi… Temmuz ayında emekli maaş zammı yüzde 24,73 oldu. Hala en düşük emekli maaşı zammı tartışmaları devam etse de artık emekli maaşı ödeme tarihleri yaklaştı. SSK – Bağkur – Emekli Sandığı emeklileri zamlı maaşlarını alacakları günleri iple […]

Ekonomi
13 Temmuz 2024
Emekli KÖK MAAŞ Zam Hesabı Değişti! Yeni Zamlı Maaş Listesi Kuruşu Kuruşuna Yeniden Açıklandı

Emekli maaş zammı hesabı değişti. Yeni kök maaş zamlı maaş listesi kuruşu kuruşuna yeniden hesaplandı. İşte zamlı emekli maaşları ile ilgili son gelişmeler… Emekliler, Türkiye’de enflasyon ve hayat pahalılığı nedeniyle en çok zorlanan kesim emekliler oluyor. Emekli maaşı alan milyonlarca vatandaş resmen açlık sınırının yarısı kadar olan en düşük emekli maaşı ile geçinmeye ve hayatını […]

Ekonomi
13 Temmuz 2024
Yüzde 49 Zam Sürprizi! Asgari ücrete EK ZAM Bekleyen Milyonlara Müjde Var

Son dakika haberi geldi. Asgari ücrete ara zam için harekete geçildi. Ek zam bekleyen milyonlarca kişiye sürpriz haber var. Emekli memur Asgari ücretli Milyonlarca kişi temmuz ayını bekliyordu. Yüksek zam umudu beklentileri suya düşerken aynı zamanda asgari ücrete zam yapılmayacağı da açıklandı. Hem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı hem de Hazine ve Maliye Bakanlığı peş […]

Ekonomi
13 Temmuz 2024
Ayçiçek Yağı, 8 Kg Toz Deterjan, Sucuk, Peynir Yarı Fiyatına! A101 13 Temmuz 2024 Aktüel Ürünler Listesi

A101 13 Temmuz 2024 aktüel ürünler kataloğu yayımlandı. İndirimler bugün başladı. Yeni A101 indirim listesinde yok yok. 13 Temmuz 2024 A101 haftanın yıldızları kataloğu başladı. Bugün itibarıyla Türkiye genelinde A101 marketlerde yüzlerce çeşit ürün indirimli fiyatları ile satışa çıktı. A101’de Bugün çok sayıda ürün indirimde ancak öne çıkanlar var. Ayçiçek yağı, toz deterjan, çamaşır suyu, […]