MENÜ ☰
29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Yazarlar » KARTAL’IN BULUŞMA NOKTASI OLDUK…
Kenan GÜLERCİ
KARTAL’IN BULUŞMA NOKTASI OLDUK…


Kartal haber gazetesi 3.yılında… Kartal’da yerel gazetecilik yapılmaz diyenlere .. istikrarlı bir şekilde dik duruşumuzla 3. yılımızda da ara vermeden yayındayız.

Kartal’ın haber merkezi olduk…

Kartallının gözü, kulağı, gür sesi olduk.Kartal’ın haber alma kaynağı artıkKartal Haber Gazetesi.

Gerek yazılı gazetemiz, gerekse internet gazetemiz Kartallının benimseyerek –işte bu benim gazetem- diyebildiği bir seviyeye geldi. Öyle ki herhangi bir sorunla karşılaşan gazetemize başvuruyor. Haberlerimizle, internetten her gün okunarak üzerine yorumlar yazılan, milletçe yaşanan sevinç veya üzüntülerimizi paylaşabileceğimiz bir buluşma merkezi olduk. Milletimizin birlik ve beraberliğinin korunması, milli ve manevi değerlerimize saygılı, her kesimden insanımıza eşit mesafede durarak hür düşünceleri dile getiren haberler ve yorumlarla güçlü bir vücut olmayı başardık. Allah’a şükürler olsun.

Doğru haberler yaparak, tarafsızlık ilkesine bağlı kaldık. Bugüne kadar, yapılan doğruyu alkışlayan,yanlışında karşısında dimdik duran bir duruş sergiledik. Bugün de,yarın da çizgimiz aynı olacak. Haklının sesi, haksızın da endişesi,korkusu olacağız.

Güzel Olanı Doğru Olanı Yazacağız.

Şimdi yan tarafta yer alan haberde, Titanic Hotel Kartal’da…

Bu haber Kartal için çok önemli bir yatırım, çok önemli bir gelişme ve doğru haber…
Bu yatırımlar kent hayatını olumlu yönde geliştirir, katma değer katar. Birçok yatırım daha inşaat halinde veya proje aşamasındayken Titanic Hotel faaliyete geçti bile…

Otelin fitness biriminin açılışında görüştüğümüz otel sahiplerinden Muzaffer Aygün Bey “biz bu yatırımı yaparken çok büyük risk alarak yaptık. Bize bu konuda cesaret ve desteğini esirgemeyen Kartal Belediye Başkanı Arif Dağlar’a çok teşekkür ederiz. Şimdi Kartal’da önemli gelişmeler yaşanmakta, Kentsel Dönüşüm Projesi büyük ölçüde kentin çehresini değiştirecek ama bu gelişmenin tamamlanması için de en az 4 ile 6 yıl gibi bir zamana ihtiyaç var. Adliye Sarayı’nın Kartal’a yapılması, Dumankaya Vizyon Projesi, Teknik Yapının Up Rise Projesi gibi cazibesi olan önemli bir merkez konumundadır şu an Kartal.  Otelimiz iş dünyasına hitap eden bir konumda olduğu için bölgenin ihtiyacına önemli ölçüde cevap vereceğini düşünüyoruz.”dedi.

Ayrıca Titanic Hotel’in bulunduğu kente faydası her alanda olduğu gibi spora da destek veren bir kurum olduğunu gösterip Kartalspor’a destek olduğu ifade edildi.

Kartalsporumuz da yeni sezona oldukça iddialı hazırlandı. Kadroya yaptığı yeni transferlerle daha güçlü ve daha keyifli bir takım olarak yeni sezonda bizlere futbol keyfi yaşatabilmek için iyi hazırlandılar.

Hayırlı Günler Dileğiyle…

📆 28 Temmuz 2008 Pazartesi 16:27   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR