SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Müge Anlı’da çözülen Mehmet Ali Özdemir cinayetinde İtiraf geldi! Katili en yakını çıktı

Yayınlanma:
ABONE OL

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan Mehmet Ali Özdemir ölü bulunmuştu. Mehmet Ali Özdemir’in cinayeti kurban gittiği belirlenirken aylar sonra katili de bulundu.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Geçtiğimiz aylarda Mehmet Ali Özdemir aranmıştı. Mehmet Ali Özdemir günler sonra bir ormanlık alanda ölü olarak bulunmuştu. Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Mehmet Ali Özdemir olayı ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Mehmet Ali Özdemir’in bir cinayeti kurban gittiği tespit edilirken katili de belli oldu.

MEHMET ALİ ÖZDEMİR’İN EŞİNDEN İTİRAF GELDİ

Müge Anlı bugün canlı yayında Mehmet Ali Özdemir cinayeti ile ilgili detayları açıkladı. Dün Mehmet Ali Özdemir’in eşi ve ailesinin gözaltına alındığı öğrenilmişti. Mehmet Ali Özdemir cinayetinde itirafın eşinden geldiği öğrenildi. Canlı yayındaki soğukkanlı tavırları ile o dönem çok tepki çeken eş kardeşi Mehmet Genç’in cinayeti işlediğini itiraf etti.

CİNAYET SİLAHINI GÖMMÜŞ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak arandıktan sonra ölü bulunan Mehmet Ali Özdemir’in eşi Meryem Özdemir, kocasının kardeşi tarafından öldürüldüğünü itiraf etti. Müge Anlı canlı yayında cinayetin detaylarını da anlattı. Müge Anlı’nın açıklaması şu şekilde:

“Mehmet Ali Özdemir’in cansız bedeni aile üyeleri tarafından taşınmış. Birlikte temizlik yaparak cinayet izlerini temizlemişler. Mehmet Genç bu cinayeti önceden tasarladığını söylemiş. Silahı daha önce gidip almış sonra da eniştesini eve çağırmış. Mehmet Ali eve gelince 3 kurşun sıkarak öldürmüş. Daha sonra cesedi torbaya koyarak kendi aracıyla taşımış. Meryem’in ailesi üzerlerine kan sıçradığı için kıyafetleri yıkamış. O gün çevrede bir düğün varmış o yüzden de silah sesi duyulmamış. Düğün gece 01.00’a kadar sürmez cinayet de o saatlerde işlenmiş. Mehmet Genç sorgusunda silahı da cesede yakın bir yere gömdüğünü söylemiş.”

ŞÜPHELİLER ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Olayla ilgili olarak Mehmet Ali Özdemir’in eşi Meryem Özdemir ve anne babası ile birlikte cinayeti işlediği konuşulan kayınbirader Mehmet Genç gözaltına alındı. Emniyette işlemleri tamamlanan şüpheliler Sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi.

author avatar
kader gun

İlgili Haberler

Belediye
12 Temmuz 2024
Maltepe sahilinde park halindeki karavanlar kaldırıldı

Maltepe sahilinde kamuya açık alanlarda uzun süredir park halinde bulunan karavanlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Maltepe Belediyesi zabıta ekiplerince kaldırıldı. İBB, bir süre önce sahil şeridindeki kamuya açık alanlarda uzun süreli park halinde olan karavanların çekilmesi için ihbarda bulundu. Yazılı ihtarın ardından Maltepe Belediyesi de sahil şeridindeki ceplerde park halindeki araçlara tebligat astı. Uyarılara rağmen kaldırılmayan […]

Genel
12 Temmuz 2024
Kudreti ve Şifası Adından Geliyor! Türkiye’de Pek Bilinmiyor Ama Her Zerresi Şifa Dolu

Türkiye’de pek yaygın olmasa da kudret narı tam bir Şifa deposu. Bu tropikal meyve salatalığa benziyor ancak her zerresi fayda sağlıyor. Kudret narı, bilimsel adıyla Momordica charantia, son yıllarda popülerliği hızla artan bir bitki. Tropikal ve subtropikal bölgelerde yetişen bu bitki, özellikle sağlık üzerindeki olumlu etkileri ile dikkat çekmektedir. Geleneksel tıpta uzun yıllardır kullanılan kudret […]

Genel
12 Temmuz 2024
Adnan Oktar Suç Örgütünün 5 Milyar TL’ye Yakın Mal Varlığı Hazineye Geçti

Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü’ne yönelik Yargıtay kararı geçtiğimiz günlerde çıkmıştı. Karar sonrası örgüte ait 5 milyar TL’yi bulan mal varlığı hazineye geçti. Örgüt liderliğini Adnan Oktar’ın yaptığı, Adnan Oktar silahlı suç örgütüne yönelik Yargıtay kararı geçtiğimiz günlerde çıkmıştı. Adnan Oktar’ın binlerce yıllık hapis cezası onandı. Bugün de Adnan Oktar örgütü ile ilgili yeni bir […]

Genel
12 Temmuz 2024
Neslim ve İnanç Güngen Çifti Adliyeye Sevk Edildi

Güzellik Merkezi sahibi ve sosyal medya fenomeni Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen adliyeye sevk edildi. Kuyu 8 operasyonları kapsamında geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan sosyal medya fenomeni ve Güzellik Merkezi sahibi Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngör beraberlerindeki 45 şüpheli ile beraber adliyeye sevk edildi. Gözaltına alınan isimler arasında bir MASAK müfettişi olduğu da ortaya […]