SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Nagehan Alçı’ya Attığı Skandal Mesajlar İfşa Oldu: Cahil, Hizmetçi, Köpek Oldun

Yayınlanma:
ABONE OL

Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı arasında sular durulmuyor. Mesajlaşmalar ifşa oldu, skandal detaylar ortaya çıktı.

Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı evliliği geçtiğimiz aylarda sona ermişti. Ancak eski çift arasındaki sular bir türlü durulmuyor. Nagehan Alçı yaptığı açıklamada evliliği boyunca Rasim Ozan Kütahyalıdan ağır psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddet gördüğünü açıklamıştı. Nagehan Alçı’nın açtığı dava dilekçesinde mesajlaşmalar ortaya çıktı.

AĞIR İFADELER ORTAYA ÇIKTI

Eski işi Rasim Ozan Kütahyalının kendisine evliliği boyunca ağır psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddet uyguladığını ve tehdit ettiğini belirten Nagehan Alçı dava açmıştı. Söz konusu davanın dilekçesinde Rasim Ozan Kütahya alınan eski eşi Nagehan Alçı’ya gönderdiği mesajlar ifşa oldu.

Mesajlarda, “cahil” “hizmetçi,” İbrahim Tatlıses’ in kadını mısın”, “köpek oldun”, “köpek gibi hizmetçilik ediyorsun”, “tiksiniyorum senin alaturka rezil kimliğinden” ifadeleri dikkat çekti.

HAKARET MESAJLARI İÇİN DAVA AÇTI

Nagehan Alçı, can güvenliğinin tehlikede olduğunu belirterek eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı hakkında suç duyurusunda bulundu. Dava dilekçesinde Rasim Ozan Kütahyalı’nın eski eşi Nagehan alçı’ya gönderdiği hakaret içerikli mesajlarda yer aldı. Kısa sürede sosyal medyanın gündemine de oturan o mesajlarda Şu ifadeler vardı:

-“loser insan”, “loser yaratık”, “düşük seviyeli başarısız zavallı”, “şımarık, küstah”, “sahte ve sinsi insan”, “yeteneksiz”, “aptal”, “cahil”

-“hizmetçi, İbrahim Tatlıses’ in kadını mısın”, “köpek oldun”, “köpek gibi hizmetçilik ediyorsun”, “tiksiniyorum senin alaturka rezil kimliğinden”, “onurlu ol, gururlu ol”

-“Nagehan sen idiotsun, salaksın”, “ruhen çirkin bir insansın”, “için çürümüş, bunamış, bunak”

-“öldün sen öldüüünnnn”, “seninle ROK’un karısı diye fantezi yapıyolar, buradan iş çıkar mı diye düşünüyorlar”

author avatar
kader gun

İlgili Haberler

Basında Kartal
13 Temmuz 2024
Kartal Belediyesi Fuaye Alanında, Maket Gemi Sergisi

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Temmuz ayı kültür etkinlikleri kapsamında,  ‘Gemi Modelciliği ve Dioarama Sanatı’ sergisi Kartal Belediyesi Fuaye Alanı’nda sanatseverler ile buluştu. Kültür ve sanata önem veren ve sanatçıları destekleyen Kartal Belediyesi, bu kez el emeği gemi ve diorama modellerini yapan sanatçı Ümit Tohumcu’nun eserlerine ev sahipliği yaptı. Emekli olduktan sonra gemi […]

Genel
13 Temmuz 2024
Başkan Bozali’den Uyarı! “Elektrik ihmale gelmez, bakım ve denetim şart

İzmir’in Konak ilçesi Alsancak semtinde meydana gelen elektrik akımına kapılma sonucu yaşanan trajik ölüm üzerine İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Haluk Bozali, yetkililere önemli uyarılarda bulundu. Bozali, elektrik kazalarının çoğu zaman can kaybı ile sonuçlandığını belirterek, öngörülemeyen kazaların aslında düzenli bakım ve yeraltı sistemlerinin kameralarla kontrolü ile önlenebileceğini vurguladı. Başkan Bozali, yeraltı kablo tesisatları hakkında […]

Genel
13 Temmuz 2024
İstanbullular Hazırlıklı Olun! Tarih Verildi: 40 Dereceyi Geçecek

Türkiye’de Hava Sıcaklıkları Yükseliyor: Önümüzdeki Hafta Sıcaklar 40 Dereceyi Bulacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün raporlarına göre, Türkiye’nin birçok bölgesinde hava sıcaklıklarının önümüzdeki hafta artarak 40 dereceyi aşması bekleniyor. Özellikle İstanbul’da sıcaklıkların yüksek nemle birleşmesi nedeniyle hissedilen sıcaklıkların daha da artacağı tahmin ediliyor. Yaz aylarının sıcak yüzü, Türkiye’nin dört bir yanını etkisi altına almaya devam ediyor. Meteoroloji […]

Genel
13 Temmuz 2024
Sirkeli Suyla Duş Alan O Dertten Kurtuluyor! İşte Müthiş Faydaları

Sirkeli suyla duş almak her derde deva oluyor. Müthiş faydaları tek tek açıklandı. Bunu Duyanlar Sık sık banyo suyuna sirke ekleyecek. İşte sirkeli suyla duş almanın muhteşem faydaları… Birçok kişi evinde temizlik rutininde artık sirke kullanıyor. Hem doğal olması hem de müthiş bir temizlik işi çıkarması sirkeyi evlerden eksik etmiyor. Ancak bu haberi okuduktan sonra […]